Gosia Wiśniewska

Olsztynianka z urodzenia i zamiłowania, zawodowo zajmowała się logistyką i prowadzeniem projektów, prywatnie… logistyką i prowadzeniem projektów – tylko tych podróżniczych :) Czy to wyprawa w pojedynkę do Meksyku i Gwatemali czy babska wyprawa po Syberii, Nepalu – bo jej motto to : nie ma rzeczy niemożliwych.
Od zawsze w ciągłym ruchu zarażając innych pasją do kajakowania, rolkowania czy rowerowania daleko i blisko.
Kajakiem, rowerem, busem czy też pieszo realizuje swoje marzenia podróżując po świecie odwiedzając jego najdalsze zakątki.  W życiu kieruje się hasłem/maksymą – jest coś gorszego niż porażka – brak usiłowania. Jej najnowsze projekty to festiwal BabaFest.pl w Olsztynie oraz  biuro podróży które połączy Meksyk z Rosją, a od listopada szczęśliwa uczestniczka 23 etapu Sztafety Afryki Nowaka.

Jeden komentarz / One Response to “Gosia Wiśniewska

  1. Krystian Sokołowski pisze:

    Witam! Po obejrzeniu w Panoramie reportażu z waszej wyprawy „Szlakiem Kazimierza Nowaka” jestem pod wielkim wrażeniem. Sam dużo ujeżdżam rowerem i pokonuje duże trasy mimo, że nie jestem osobą, która dobrze zna się na mechanice rowerowej. Chciałbym mocno dostąpić takiego przywileju, aby moimi osiągnięciami zainteresował się nie tylko Redaktor Tomasz Wolny z telewizji regionalnej w Poznaniu, lecz także ktoś z ogólnopolskiej telewizji. Niestety nie mam takich możliwości. Zależy mi na tym głównie dlatego, że mimo swoich ogromnych przejść związanych z chorobą (padaczką) udało mi się pokonać ograniczenia dotyczące tego schorzenia i spełnić swoje marzenia jakimi jest podróżowanie rowerem po Polsce oraz robienie zdjęć w celu dokumentacji. Moimi najważniejszymi osiągnięciami są m.in. pokonanie rowerem z przystankami 261 km w 18 godzin 15.07.2006., uzyskanie łącznego wyniku 12500 km od 24.02.2011. – 16.11.2011. z małymi przerwami oraz osiągnięcie z lipca 2010 r., o którym wypowiedziałem się w wywiadzie Pana Tomasza Wolnego. Wystarczy wpisać w Google – Roweromaniak 14.02.2011. Z góry dziękuje za uwagę i grzecznie proszę o nawiązanie ze mną kontaktu. Pozdrawiam Krystian Sokołowski.

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV